Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raczger

    őstag

    Töri tanárom elmesélte mi trtént vele, amikor a klinikai halál állapotba került:
    Lényegében egy kórházban volt, és egy betegágyon vitték, eközben pedig látta a többi embert, akik úgy néztek ki mint egy viaszbábú, és valamit szorítottak a mellkasukhoz, a tanárom úgy vélte hogy a "viaszbábúk" a lelkeiket fogják. Eközben tudta, a lényeg az, hogy elérjen a lifthez, és felmenjen a felszínre, úgymond vissza az életbe, csakhogy oda volt kötözve az ágyhoz, de végül sikerült neki.

    A következő az inkább személyes "élmény": sokszor van amikor álmaimban tudom hogy akkor most álmodok és úgymond fel akarok ébredni, kinyitni a szememet, és valami iszonyat belső erővel próbálok felkelni, kinyitni a szememet, nem sikerül, és ezt úgy fogom fel, mint valami szenvedést, vagy nemistudom, talán pánikba esek hogy soká vagy talán soha nem sikerül felébrednem az álmomból... egyszer volt így mikor lázas voltam, elég rosszul voltam, és kb 3 óra alatt olyan dolgokat, olyan dolgokról, és olyan mennyiségben álmodtam (időben), hogy az számomra elképsztő volt, alapból rémálom volt, de én úgy éreztem, mintha több hét telt el volna, és iszonyat rosszul éreztem magam... képzeljétek el hogy az összes eddig látott filmbŐl (horror, vígjáték, akármi ami szörnyű vagy nem) kijöttek volna az alakok és téged rémisztgetnek, bekerülsz a filmekben szereplő legroszabb, legborzalmasabb jelenetekbe... eddig az volt a legrosszabb, leghosszabb álmom:)

    www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

Új hozzászólás Aktív témák