Új hozzászólás Aktív témák

  • zH.

    senior tag

    Írok egy pici szösszenetet ,nem sokat játszottam ,most is az asztalon van a game.
    Teszt:
    i5 750 alapon
    4890 2GB VAPOR-X
    2x2GB DDR3 1600Mhz

    1440x900 felbontás ,very high , AF 4X - próbáltam 16X-osan is ,ugyan az a helyzet. Lehet ,hogy proci limitről van szó ,holnap megnézem majd 3.6Ghz-en ,ma már nincs kedvem tesztelgetni.

    Grafika szép ,ezt várhattuk is. Hangok szerintem nagyon jók. Házban le/fel kapcsolom a gyertyát pontosan lehet hallani a hangokat. Fegyverhang szintén fasza ,amikor lesérülsz és a társaid lőnek..pontosan lehet hallani ahogy kattan. Picit konzol átirat érzésrm van ennél is ,de legyen ez a legnagyobb baj. Egyenlőre nem fosatós ,megvan a játék feelingje de nem az az igazi STALKER. ( jó ,15percet játszottam ,ezt inkább ne is olvassátok. )
    Harcal semmi bajom , STALKER-hez képest isten. Simán lehet lőni "zoomolva" és simán is. Pontos ,sebzés megfelelő.

    Kb. ennyi ,holnap még írok. FPS-ek 25-60között alakultak. van amikor 25ig lemegy, van amikor felnegy 60-ra is. ( inkább bent ,ha nincs harc )
    Holnap megnézem 3.6Ghz-en járatva ,addig tolom így.

    GL & HF.

    Ápdét : Hahaa van itt öngyújtó a térkép mellé ,ha sötét lenne. ;] Be fog ez indulni. :C

    [ Szerkesztve ]

    just be

Új hozzászólás Aktív témák