Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quent1n

    senior tag

    válasz sanyimobil #52533 üzenetére

    Akkor azt jól elírták... Valóban Sony oldalán ott a 30 szóval ez azért már jobban hangzik :)

    Rodzser Mór: Az a baj, hogy 20 ezer forintért ilyen gépeket kapsz. Én továbbra is azt mondom, hogy felesleges elkölteni ennyi pénzt egy kompakt gépre, inkább told bele egy új teló árába, jobban jársz. Ezekről a gépekről ugye tesztek nem igazán vannak csak felhasználói vélemények, azokba meg van lehúzás bőven.. Nézegess róluk összehasonlítót teszteket meg amazon értékeléseket stb. Sajnos nem igen fogsz róluk itt bővebb véleményt hallani.

    sb: Videóban hagyományosan a Sony, Pana fényképezők elég jók. HA kompakt akkor szerintem Sony RX100 MK II mert arra lehet nyomni mikrofont. Ha csak és kizárólag a videók minőségét nézzük akkor egy csúcs teló nincs messze mondjuk egy csúcskompakt géptől szerintem, viszont a fényképező sokmindent ad amit a teló nem vagy csak nehezen. Pl. állvány, kezelhetőség, dönthető kijelző, stabilizátor, fényerősebb optika, zoom, manuál fókusz, full manuál beállítások, szűrők, csatlakoztatható eszközök ilyesmi. Külön videokamerát én csak akkor vennék ha a videózás több lenne mint hobbi. Amúgy Lx7 szerintem nem csinál rossz videókat, van már utódja az LX100 csak az árban más liga egyelőre. 1"-es szenzorral Sony RX100 MK II. Ami árba mellette van az a Canon g7x nekem az van és pl. az érintő fókusz jól jön videóknál de nincs lassított felvétel és 24 fps se és a Sonyval ellentétben nem olvassa ki a teljes szenzort. Szóval szerintem RX100 MK II vagy LX7 De aztán jönnek mások és ajánlanak mást :)

    Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

Új hozzászólás Aktív témák