Új hozzászólás Aktív témák

  • Panamaboy

    csendes tag

    Én a T-nél kezdtem és évekkel ezelőtt váltottam a Vodához. Az, hogy melyik a számodra megfelelő szolgáltató sok tényezőtől függ. Nekem egyáltalán nem fontos a 4G, de fontos, hogy a legtöbb helyen legyen tisztességes 3G lefedettség. Utóbbit a Voda nagyszerűen biztosítja. Amikor nyáron robogunk a Balatonra az M7 autópályán, akkor a céges T-nek sok helyen még a 3G sem jön be, pedig az ország egyik legforgalmasabb közútjáról beszélünk. A Balatonon is NULLA gyakorlatilag a T netes lefedettsége. A Voda nagyon jó.

    RED előfizetőként nagy előny az is, hogy a telefonos ügyfélszolgálat azonnal felveszi a hívásomat és nem kell 50 percig várakoznom a vonalban. RED előfizetőként ha bemegyek egy márkaboltba, akkor azonnal sorra kerülök és nem kell órákon át megvárnom az előttem érkező 10-15 ügyfelet.

    A térerő is teljesen rendben van, a 10 évvel ezelőtti gondok szerintem teljesen elmúltak. Sőt, sok helyen jobb a Voda térereje, mint a céges T-mobile telefonomnak.

    És akkor még nem beszéltem arról, hogy a RED és a RED Business csomagok 1-2 ezer forinttal olcsóbbak, mint a T-s Next csomagok. A RED Business például 13 ezerbe kerül és eleve van már benne 2 GB net. A Next Business 13.700 körül van és ezen felül még hozzá kell vásárolni a netet. A sima RED és Next csomag között is ezer forint a különbség a Voda javára. És a Vodának legalább a legtöbb helyen jól működik a 3G.

    Nem tudom, hogy mire szállt el ennyire a T, de ott is van még min javítani. A Telenor szerintem nagyon lecsúszott az elmúlt években. Drága, nulla választék és egy szóval gagyi.

Új hozzászólás Aktív témák