Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mauri

    újonc

    Sziasztok!
    Azért fordulok hozzátok, mert szeretnék egy nagyon jó telefont (ár nem számít, és vadi újat), viszont ha már ennyit költ rá a barátom, akitől kapom a születésnapomra, nem szeretném utólag megbánni a döntésem... Most Samsung mini van (vagy 2 éves min), soha nem volt még iphone-om, és pont ezért vagyok dilemmában. Látom a hozzászólásaitokból, hogy ti nagyon otthon vagytok a témában, én eddig ilyen véleményeket kaptam:
    - ne vegyek iphone-t, ha nincs macbook-om, mert a sima windows-al nem kompatibilis, iszonyú macerás rátölteni az alkalmazásokat, a zeneletöltésekért fizetni kell, és hogy becsapós az, h nagy a belső memóriája, mert csak a RAM számít, ami viszonylag kicsi az iphone-ben...
    Én olyan telefont szeretnék, amit nagyon szeretek, és ami évekig kiszolgál engem, viszont pont ezért legyen legalább most annyira high tech, hogy még pár év múlva is jól funkcionál... férjen el rajta egy csomó zene & foto, lehessen összekötni a gmail fiókkal, naptárral, oda lehessen menteni a névjegyzéket, mint most, lehessen a gmail-ből a rengeteg nevet áttenni rá... Érdemes áttérni az androidról ios-re? Könnyen meg fogom szokni és szeretni? Vagy ha nem iphone 6, akkor melyik Android, ami nagy képernyős, nem fagy le (játszani nem játszom rajta), lássam a gmail fiókomat és tudjak onnan emailezni is, nagyon szép képeket lehessen vele csinálni...
    És hol vegyem meg? Kártyafüggetlent szeretnék... Milyen szempont van még?
    Nagyon köszi, ha segítetek nekem... :)

  • Mauri

    újonc

    válasz kali #76644 üzenetére

    Akkor ezek szerint te iphone párti vagy? azok közül is a 6-ost érdemes vagy az 5s-t szerinted? köszi :))

Új hozzászólás Aktív témák