Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GiGaBiTeX

    csendes tag

    Sziasztok!

    Ebben a hónapban tervezek új telefont venni és jelenleg 2 jelöltem is lenne:

    - Árkategória:
    50-90k, Új készülék

    - Hol vennéd meg?
    Függetlenül, valószínűleg az edigitalban.

    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    2-3 évig szeretném használni
    [
    B]- Mire használnád?
    E-mailezés, böngészés, zenehallgatás, nameg ugye telefonálás :))

    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    Nem, de az Android előny lehet mivel most is az van és van pár megvásárolt app a fiókomon.

    Amiket kinéztem: Galaxy A3 | Lumia 640

    A Galaxy-val bevallom őszintén a legnagyobb gondom az AMOLED kijelző, félek, hogy ~3 évig nem fogja bírni beégés nélkül, a Lumia 640-ről egyelőre nincs semmi "félnivaló" infóm.
    Mennyire jellemző a mai AMOLED panelekre a beégés ?

    [ Szerkesztve ]

  • GiGaBiTeX

    csendes tag

    Sziasztok!
    3.5 év után úgy döntöttem ideje lecserélni az Ace 2 telefonomat :DDD
    Van olyan viszonylag új készülék ami teljesíti:
    - 2 GB RAM
    - legalább 720p IPS | 4.5-5.2" kijelzője van,
    - külső/összeszerelés is korrekt
    - normális képeket készítsen (nem profi képekre gondoltam de azért olyat ne mint a Lenovo P70 - ez itt esett ki)
    - bővíthető tárhely
    - max 90k

    Samsungoknál az A5 ami ilyen lenne, de Amoled kijelzőért ennyit nem adnék. Mivel ilyet nem nagyon találtam így egy Samsung J5-t néztem ki, 60k-ért megtudom venni ugyan csak 1.5 GB RAM és Amoled kijelző, de ennyiért nem tartom rossz vételnek, ráadásul alapból Lollipop van rajta így talán még frissítést is kap.
    Legalább 2-3 évre venném, Amoledes telefonom még nem volt így kicsit félek a beégéstől (neten elég vegyes tapasztalatok vannak valakinek 4 éve semmi valaki meg már 6 hónap után is lát rajta :W )...

    Szerintetek ? Esetleg más ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák