Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Azurooandrew

    tag

    Sziasztok!

    A család egyik tagjának szeretnék vásárolni egy új androidos telefont körülbelül 60 és 70 ezer forint környékén.

    A preferált paraméterek, szempontok a követezők lennének: 6,5” kijelző méret vagy nagyobb; stabil szoftveres működés s támogatás/google, megbízható hardver, relatíve nagy akkumulátor, jó fotós képességek a főkamera esetében; a telefont 3-4 éves időtartamra szeretnénk venni.

    A fentiek alapján nekem az alábbi 4 készülék került a látókörömbe:

    Xiaomi Redmi Note 9S 64GB – 66,7 ezer (turbado 2 év gari)
    Xiaomi Redmi Note 9 128GB – 65 ezer (turbado 2 év gari)
    Honor 9X 128GB - 60 ezer (gyártó hivatalos 2 év gari)

    Megj*:A Xiaomi telefonok esetében több helyütt olvastam azt, hogy „EU” vagy „Globál” verzió. Ezeknek mekkora a jelentősége felhasználói szempontból?

    Véleményetek szerint ebben a kategóriában, ilyen felhasználói szempontok mellett melyik lehet a legjobb választás? : esetleg van e jobb alternatíva ami nem szerepel a felsoroltak között?

    Köszönöm szépen a tanácsotokat, véleményeteket!

    [ Szerkesztve ]

  • Azurooandrew

    tag

    Sziasztok!

    A család egyik tagjának szeretnék vásárolni egy új androidos telefont körülbelül 60 és 70 ezer forint környékén.

    A preferált paraméterek, szempontok:
    6,5” kijelző méret vagy nagyobb; stabil szoftveres működés s támogatás/google, megbízható hardver, nagy akkumulátor, jó fotós képességek; 3-4 éves időtartamra szeretnénk venni.

    A fentiek alapján nekem az alábbi 3 készülék került a látókörömbe:

    Xiaomi Redmi Note 9S 64GB – 66 ezer (turbado 2 év gari)
    Xiaomi Redmi Note 9 128GB – 65 ezer (turbado 2 év gari)
    Honor 9X 128GB - 60 ezer (gyártói 2 év gari)

    Megj*:A Xiaomi telefonok esetében több helyütt olvastam azt, hogy „EU” vagy „Globál” verzió. Ezeknek mekkora a jelentősége felhasználói szempontból?

    Véleményetek szerint ebben a kategóriában, ilyen felhasználói szempontok mellett mi lehet a legjobb ár/érték választás? Van e jobb alternatíva ami nem szerepel a felsoroltak között?

    Köszönöm szépen a tanácsotokat, véleményeteket! :R

  • Azurooandrew

    tag

    Sziasztok,
    A családunk egyik tagjának szeretnék venni egy új telefont, az összefoglalóban felsorolt szempontokat alapján összeírtam a tervezett paramétereket.

    - Árkategória. 80 -130 Ft
    - Használt vagy új? Új telefon
    - Hol vennéd meg? Gyártói garanciával vagy megbízható webshop Budapesti üzlet elérhetőséggel.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel? Legalább 3-4 évre amolyan best-buy telefont az adott sávon belül.
    - Mire használnád? Böngészés, kommunikációs app-ok és fényképezés
    - Operációs rendszer: Android
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 6.6 " és 7 " közötti készülékek

    Mire szeretnéd használni, mi a fontos?
    Telefonálás fényképezés, internet. (*játék vagy munka ezen a telefonon egyáltalán nem történne.)

    Köszönöm szépen az ötleteket, javaslatokat! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák