Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16514048

    törölt tag

    válasz Dzsana #80411 üzenetére

    Ez nem így van... Az S4 már két éves telefon és bizony közel sem hibátlan, ezért nem ajánlják elsősorban, G3-ban meg kevés a hardver ahhoz a kijelzőhöz. A használt piacot meg nem tudom miért keverted ide. A honor 6 még nincs egészen 1 éves, jobb benne a hardver, gyorsabb mint az S4, jóhogy nem fogják 60-ért adogatni...

    100 körül újonnan, gyári garival ez most a best buy, akárki akármit mond. Nem tudom milyen lesz 2-3 év múlva, viszont nem egy olyan embert ismerek, akinek a Samsung fél év múlva szinte használhatatlan volt, ez lenne az a nagy bizonyítás? :U Aki nem elfogult, annak ez éri meg most a legjobban, ezzel nem lehet vitatkozni. Sajnos én az vagyok, érzelmi alapon is választok, így csakis Sony-t szeretnék, de ettől még elismerem, hogy a Honor 6, vagy pár egyéb kínai teló ésszerűbb döntés lenne. Nem kell csodálkozni azon, hogy ezeket ajánlgatják.

  • Ájvé

    veterán

    válasz Dzsana #80411 üzenetére

    Hát nem tudom hol kapsz te gyári garanciával G3-at 100-ért ,de hajrá.
    Van még pár lehetőség, de Honor6 talán a legjobb.
    Számodra mit árul el, ha Samungokat és LG-ket rövid időn belül jó áron alig használtan találsz?
    Egyrészt hogy telve a piac ezekkel, másrészt meg mindenki megszabadul tőle ezek szerint.
    Honor6 talán azért nincs mert nem akarják eladni őket, pedig biztos sokan vesznek, lehet soknak be is jön.
    Pont ellentettjét bizonygatod ezzel, mint amit szeretnél.
    Egyelőre nehéz lesz 2-3 éves Honor6-ot találnod, mivel 1 éve jelent meg a piacon.
    Viszont S3-al találkoztam, 2 évessel is és valahogy mind belassult, bugos és használhatatlan lett, nem egy esetről van szó.
    "Egyébként is haragszom a kínai termékekre, elöntötték Europát az olcsó szaraikkal, ezzel rengeteg család megélhetését tönkre téve. Persze, ez nem ide tartozik, csak megszaladt a kezem a billentyűzeten."
    Hát ez meg érdekes gondolatvitel, mert szerinted Samsungokat, LG-ket stb hol gyártják? Lassan nehéz venni olyan dolgot ami nem Kínában vagy valamely nagy népességű, nagy szegény réteggel rendelkező országban készült (ahol olcsó a munkaerő).
    Mellesleg ismerősömnek ajánlottam Honor 4X-et, eddig csak Samsung okostelefonja volt, most is jól emlékszem a mondatra "soha többé Samsung". Kiemelte még, hogy nagyon drágák, Honor 4X-et meg sokkal olcsóbban kapta meg (kategóriához mérten) és "fele ilyen jó sincs a Samsung".
    Mellesleg HTC-k elég jók szoktak lenni, nekem is tökéletesen működött a Herom mikor eladtam. HTC esetén nem a megbízhatóság a probléma (nagyon jól testre szabják a készülékeiket), hanem az árazással. Ha van gyártó ami még a Samsungnál is jobban túláraz akkor az a HTC. Belépő és közép kategóriába meg inkább csak mutatóba vannak, mert elég gyengék a készülékeik ezekben a szegmensekben, egyébként jók lennének, egyik első Android gyártók voltak, csak önhibából lecsúsztak.

    Egyébként nem értem miért fáj neked ennyire, másrészt nyugodtan ajánlgasd a Samsung és LG-ket a vásárolni vágyóknak, majd ők eldöntik melyiket veszik meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák