Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeni

    félisten

    válasz Ájvé #67554 üzenetére

    Van benne igazság de a párom mobiljában belefutottam,hogy kevés a belső ram,igaz az egy Huawei G510 dual magos teló 512MB RAM-al.
    A több apps egyidejű használatkor gyakran belassult a telója.
    Nem akartam függő telcsit és Kínából magán úton berendelt telót sem.
    Így végül is az LTE és az NFC-ről lemondva,úgysem lesz jó darabig előfizetése,illetve érintős használat (bankkártya fizetés),hiszen a gyereknek lett megvéve aki még csak 14 éves. Egy Honor 3C lett véve 2 év gyártói garanciával,itthoni hivatalos márkaszerviz biztosítva vele.
    Ami feltétel volt még az,hogy 4 magos legyen,2Gb RAM,8GB belső memória ami 4Gb a rendszernek,és bővíthető 32Gb,de kipróbáltam a 64Gb SD karit és azt is viszi.
    Igaz a Samsung ACE 4 telóban erősebb mag van és 64 bites. Jelenleg gondolom még nincs annyi 64 bites progi elterjedve,hogy olyat érdemes venni.
    Másik érv,hogy a Honor 3C előlapi kamerája 5MP és a hátlapi meg Sony 8MP. Selfizni ezzel meg jobban tud majd az iskolában a társaikkal.
    Amúgy is az a teló egy gyerek kezében nem nagyon tart ki 2-3 évnél tovább. Ha az ACE4-t oda adták volna 50000 Ft alatt függetlenül akkor azt vettem volna meg. A Vodafone boltban függősen 52000 Ft.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák