Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vence

    junior tag

    válasz Wolfskin #186509 üzenetére

    Azért azt ne feledd, hogy a jobb fotós telókat akkor adják el, amikor az akku már gyengélkedik !!!
    Egy akku csere pedig nagyon húzós is tud lenni a jobb telóknál, az egyéb velejáró minőségi problémákat most nem említve.
    A Pixel-t dícsérik, de azzal szerintem a makrózás pl. kilőve!
    De egyéb gondok is vannak velük, lehet nektek egy univerzálisabb teló kellene.

    A makro AF nélkül nem igazán megy, ezt mostanában úgy oldják meg, hogy a nagylátószögű kamerában van AF, amit makro módban használ a teló.
    Ezt is nyújtja pl. a Moto G54 Power, ami állítólag a 200 € körüli kategóriában a legjobb fotós teló is!
    Póbálj nézni képeket valahol, mert én ilyen szinten nem vislatom,
    szerintem ezen a szinten a kompozíció és az emlékek megőrzése fontosabb, mint a pixel-piking!
    Szóval ebből egy új is lazán belefér a keretbe és a napi használatban is kifogástalan, mindenben bőven hozza az átlagot, sőt többet ...
    csak nem AMOLED.

    Vagy ott lenne, nagyobb lépésként a Motorola edge 40, csak az már újként nem fér a keretbe és a jó akciókról is lemaradtatok, de talán még érdemes figyelni ...
    Esetleg az Edge 40 Neo-t (csak minimális kölönbségek vannak köztük) abból talán még több esély van jobb akciókra, kiárúsításra, mert jönnek az utódok.

Új hozzászólás Aktív témák