Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juuzer

    addikt

    válasz Ájvé #120784 üzenetére

    Nyilván egyet értek veled valamilyen szinten. Valahol olvastam anno, hogy pl a Samsung saját procijai pont azért nem szárnyalják túl a Snapdragonokat, mert ugye az USA-ban csak snapdragonos Galaxykat adhatnak ki és ugye konzisztens teljesítmény régiónként stb. Pedig a technológiai hátterük bőven meglenne hozzá. Igaz ez nem a Qualcomm és a Snapdragon hibája. - Szóal nem, nem Huawei :)

    Másik meg, hogy belsős szakmabeli infókból tudom, hogy a Qualcomm valami annyira mocskosul undorító összegeket kér el a firmware-ekért például egy Android rendszerfrissítésnél, hogy sokszor ezért sem jön sok készülékre update.

    Tudom, de pl nekem a Lumia 930-on is probléma nélkül futott az Asphalt 8. De szerintem azért az AoV-höz is kell némi kakaó.

    Lehet, de továbbra se tartom a Mi A1-et jó ajánlatnak ha mjuk flagship-szerű telefonokat nézek. Minden egyébben egyébként meg úgy gondolom, hogy best buy, és a stock droidnak itt lenne a helye, nem a felső kategóriában.

    Ha viszont akkor úgy nézem, hogy a legjobb kamera és beszélgetési/fülesre jutó hangminőség kell akkor még mindig partyban van a Mi A1? A képek nem győztek meg és fórumon olvastam, hogy a beszélgetési hangminőség se az igazi. (Lumia 520 óta kb az összes telefonnal ez a hisztim.) A kört közben leszűkítettem P9-H9-A1-re :)

    [ Szerkesztve ]

    Vamos a la playa.

Új hozzászólás Aktív témák