Új hozzászólás Aktív témák

  • Benyuss

    tag

    Sziasztok!

    Az egyik családtagomnak szeretnénk telefont cserélni.

    Árhatár nagyon nincs , de olyan 100-120 körül szokás telefont vásárolni nálunk. Ha ettől több, nem jelent gondot.
    DUAL-SIM! A váltás oka, hogy utálja a két telefont mindig hurcolászni. Fontos, hogy egy készülékben legyen egyesítve a 2 telefonszám.
    2gb ram min- egyértelmű.
    Nem írom a 4,mag 8 mag baromságot, mert tisztában vagyok a mediatek és a snapdragon közti különbséggel. Igazából véleményért jöttem ide, nem szakmai tanácsadásért. Nem is szeretnék olyan választ kapni, ami ez alapján dönt.
    4g legalább egy kártyán
    bővíthető memória vagy min 32gb
    kijelző- ips-t preferálom , de mivel nem én fogom nézegetni mást is meghallgatok.
    xda-s support(dev topic).
    FM-rádió(....)

    A telefon elsősorban telefonálásra lesz használva , de extrém körülmények közt. Naponta több mint 200 hívást fog bonyolítani. Emiatt nem lenne baj egy értelmes akku , valamint ha dual-active-os lenne, az maga lenne a megváltás.
    Néha fényképezésre és netezésre is lesz használva, így nem lenne baj, ha értelmes lencsével és vassal lenne ellátva.

    Mivel a rokon HTC párti így az m8 dual, az e9 és a ME közt vacilálok.
    Elsősorban ezek közül szeretnék választani, de meghallgatok bármi mást márkától függetlenül is.

    Véleményekért előre is köszönet!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák