Új hozzászólás Aktív témák

  • dani786

    tag

    Sziasztok!

    Nettó 100 ezer forintig érdekelne okostelefon, és igazából már leszűkítettem a keresést pár modellre:
    - HTC One X (most 90 nettó)
    - HTC One S ( 80 nettó)
    - Samsung Galaxy S II (80 nettó)

    Jelenleg inkább a HTC-k felé húz a szívem, mivel a Samsung féle touch wiz nem igazán tetszik (csak vélemény) és az S II egyébként is egy régebbi teló, de azért írtam bele, mert hátha tud valaki olyat mondani, amivel meggyőz, hogy azt lenne érdemes választanom (méretre egyébként tökéletes volt a telefon) Az S III-at a mérete miatt zártam ki, de lehet hogy azzal kapcsolatban is tud valaki meggyőző érvvel szolgálni. :)

    A One X és a One S közül az X-et már sokat használtam, tetszik is, de egy picit nagynak találom
    A One S-t még sajnos nem tudtam kipróbálni, pedig szemezgetek már vele egy ideje, és méretben talán ő lenne a megfelelő nekem, mert pl a HTC Sensation nagyon tetszett méret szempontjából, tudásában pedig - ahogy olvastam - nem marad el vészesen a One X-től

    Ha ebben az árkategóriában van még más is amit ajánlanátok, bátran, még nem döntöttem, de pár héten belül szerintem vásárolnék, nem hiszem, hogy hatalmas áresés lehet még a fentiekhez képest.
    Ja és azt elfelejtettem említeni, hogy a kamera is fontos szempont a választásnál.

    Előre is köszi a válaszokat!

    Üdv,
    Dani

Új hozzászólás Aktív témák