Új hozzászólás Aktív témák

  • Tötyö

    csendes tag

    Hali! A családon belüli csere-bere vége az lett, hogy megint telefont kellene választanom. Elsősorban munkaeszköznek kellene - telefon, sms, e-mail, chat -fb, gtalk-, böngészés, és annyi gugli map, amíg rákeresek címekre, szóval a navi része nem lényeg a dolognak. Játékok egyáltalán nem, zene, fényképezés, video felvétel/lejátszás teljesen alapszinten elegendő. Szempont lenne még, hogy valami nagyobb méret a kezem miatt - a 3,5-es kijelzőn még eléggé bajban vagyok -, és lehetőleg egy hosszú napot - 12-16 órát - tényleg bírjon ki 1-2 óra telefonálás, állandó e-mail- és chat szinkronizációval etetés nélkül, és mindez együtt a Telenornál. Igazából addig eljutottam, hogy Samsung S Advance, Sony Xperia L, vagy LG 4X Optimus HD - utóbbi lenne egyben a legdrágább kategória, amíg anyagilag hajlandó lennék elmenni. Árban a kedvezmények miatt nagyjából úgy jönnék ki, hogy emelkedő sorrendben kb. egy-egy tízes van a telefonok között. Főzni-sütni-buherálni sem időm, sem kedvem nincs, leszámítva a lámabiztos gyári frissítéseket, persze ha lesznek/vannak olyanok; a megbízható, viszonylag gyors működés sokkal fontosabb lenne a következő 2-3 évre. Ezek alapján melyik lenne szerintetek a legjobb választás? Évek óta nem volt kezemben egyik márka sem, leszámítva a pár perces tapizást az üzletben, amikor felmértem a lehetőségeket, szóval teljesen nulla a tapasztalatom, hosszabb távon melyik lenne az "igazi". Köszönöm a tippeket előre is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák