Új hozzászólás Aktív témák

  • industry

    csendes tag

    OFF topic: Elkezdődött. S22. Milyen Qr kódot akar tőlem ez a hulladék Samsung hogy egy fényképet lemásoljak? Honort rádugtam a Pc-re, USB csatlakozás és működött. Ezek azok a dolgok ami miatt minél jobban próbálja kitolni az ember a használati időt. Ha valaki a 10-es évei végén jár biztosan örömet okoz neki a szarakodás vele, de nekem nem. Kinek kell ez pár évente egy másik cég agymenését megtanulni. A gombok is pont fordítva vannak persze, nehogy véletlenül is jó legyen. Azért próbálja az ember minél olcsóbban megvenni, mert ha már előre tudja is hogy kikészíti majd legalább az nyugtatja ha olcsó(bb) volt.

    Persze átköltözni sem tud Honorból, miért is tudna. Maga a telefon jó, akku kb azt tudja mint a 4 Éves Honoré. nem is vártam többet. Ennyit megért, köszönöm annak aki segített. De teliért a halálos ellenségemnek se. És nem a processzor akku miatt. Csak szoftver és az idegesítő dolgok.

    Egy átkozott usb csatlakozást akarok, nem holdraszállást.

    Úgy próbálják védeni mindentől, de inkább lopják el de nem kell bele ez a sok felesleges idegesítő védelem!!!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák