Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    Sracok, ti mit tanacsolnatok, ha asszonykam oregedo Huawei P9 (nem a lite) helyett keresnek droidos telefont.

    Nala fo felhasznalasi terulet:

    Telefon/sms ugye alap, Viber/Messenger video/audihivas, FB, IG, foto es videozas (javareszt rovid klippek a gyerkocrol az otthon levo nagyszuloknek), netbank, altalanos szorfoles.

    Ami jo lenne:

    300-400EUR koruli uj ar, fuggetlenul, ha van realitasa, picit tul is mehetnenk keretben
    4/64-es felallast mar kerulnem, inkabb 6/128
    dual sim nem feltetel, microSD bovithetoseg viszont jo lenne
    jo elolapi,hatlapi kamera, foto es video szempontjabol is, de ha valasztani kell, foto inkabb a prioritas
    NFC kell (google play)
    3.5-os jack
    lehetoleg Snapdragon SoC, 730x/8xx szeria alatt
    USB-C
    jo, kontrasztos kijelzo
    gyors ujjlenyomatolvaso, lehetoleg a kijelzobe vagy az elolapra epitve (hatlapi a P9-en nagyon nem all kezre)
    lehetoleg nagy akku kapacitas, viber/messenger eszi a P9-en az akku idot, lassan fel napot sem megy neki el 1 toltessel, ha sokat megy a videochat. 1 teljes napot akar meg eroltetett felhasznalassal is menjen el.
    Lehetoleg EU-n beluli beszerzes, (BG/GB EU line megfontolando, de inkabb valamelyik EU-s amazon oldalrol rendelnek, amazon eladoval, az esetleges garis ugyintezes miatt
    Ertelmes UI, frissithetoseg kesobbi android es UI verziokra
    5G nem fontos, jelenlegi szolgaltatonk LTE-jevevel is boven elvan, itthon meg 360/30-as net van az N-es wifi mogott.
    Gyorstoltes fontos, hogy legyen, vezeteknelkuli toltes jo ha van, de nem akkora letszukseg, mint a gyorstoltes
    (Lehessen hozza venni jo minosegu flip tokot :P )

    Megmondom oszinten, MI 9T, MI Note 10, P30 Lite, amit nezegettem, esetleg P40 Lite, de GSM hianya kisse elriaszt, lattam, elvileg hegesztheto ra a GSM, de nem vagyok otthon telefonbuheraban.

    Korabban HTC M8-a volt, azt imadta, elotte SGSIII, mindkettovel meg volt elegedve.

    Kurrens LG/Sony/Samsung modellekkel abszolute nem vagyunk tisztaban, bar most nezegett parat es a samu-t nem banna.

    A hetvegen rendelnenk.

    Eljutottam arra a szintre, hogy minel tobb modelt nezek, annal tanacsatlanabb vagyok.

    Koszi szepen!

    Balinov

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák