Új hozzászólás Aktív témák

  • Loretta729

    friss újonc

    Sziasztok!

    Telefon vásárlás előtt állok, nem szeretnék mellényúlni. Sok videót, tesztet megnéztem, elolvastam,de nem tudom melyik lenne a megfelelő választás! 😁
    Három fő szempont, ami alapján keresek, az ára kevésbé fontos, persze az nem hátrány, ha ár - érték arányban ütős.
    1, Kimagaslóan jó kamerarendszer, videózás, éjszaka sem nehézkes neki
    2, Extra üzemidő, egy napot non stop használat mellett simán bírjon
    3, Belülről is rendben legyen, ne okozzanak neki problémát játékokat, appokat, gond nélkül , gyorsan fusson minden.

    Hetek óta olvasgatok, keresgélek, összehasonlítok.. Nem igazán tudom, mi lenne a legjobb választás, megéri-e egy adott a márkából a legjobbat venni, vagy pl a 70 forinttal olcsóbb kistesója is tudja-e majdnem ugyanazt.

    Mostanra az én általam olvasott dolgok alapján három készülék maradt a tarsolyban: Xiami Mi 9, Huawei P30 Pro, Huawei Mate 20 Pro.
    A tanácsotokat szeretném kérni, Ti jelen pillanatban melyiket választanátok az én helyemben. Nem csak ezek közül, írhattok bármi mást is, lehet, hogy én elsiklottam valami olyan felett, ami jobb, olcsóbb, vagy ezek közül éppen nem a legjobb valamelyik - valami miatt. Nagyon köszönöm, ha segítetek! 😊

Új hozzászólás Aktív témák