Keresés

Aktív témák

  • aggleány

    addikt

    válasz philoxenia #20712 üzenetére

    Ilyen helyzetben valóban hasznos lehet a Tab. Nekem mindenképpen kell a billentyűzet, mert időnként eljárok ilyen-olyan tanfolyamokra, és ott nem árt gépelni az előadásokat. Persze lehetne kézzel is írni, de sokkal gyorsabban gépelek, mint ahogy valaha kézzel írtam, úgyhogy így lényegesen kényelmesebb.

    Általában most már a kétkártyás készülékeknél egyszerre elérhető a két kártya, de hogy egyszerre lehet-e használni, azt nem tudom. Valószínűleg az azért nem megy :(

    Valahol olvastam ilyen töltőről, ha megtalálom, elküldöm Neked. Ha jól emlékszem, magyar volt az illető, aki kitalálta. Biciklis meghajtású biztos, hogy van.

    A Neo gusztustalanul gyönyörűséges, mint az Teaway képén láthatod. Élőben is láttam, volt a kezemben, megnézegettem. Fujjj!!! :DDD Kéne a kutyának! Vau... vau...

    Teaway: Szégyelld magad! Már így is teljesen odavagyok érte, erre itt mutogatod! :O

    picur220: A Defy nekem is nagyon bejön, kényelmes kézben tartani.

    RazorGTR1: Hidd el, hogy én sem tudom kényelmesen kézben fogni és használni az SGS-t, de miután megláttam a kijelzőjét bekapcsolva, nem volt választásom, muszáj volt magamévá tenni :B Már régóta azon sírok itt mindenfelé, hogy csináljanak már nekem egy 3,5-3,7"-os kijelzős, exponálógombos, vakus, SAmoledes telefont, de nem nagyon erőlteti meg magát egyik gyártó sem ezügyben. :( Ha egy olyat kiadna valaki, már rohannék is megvenni. Az az egy centi itt-ott nagyon nagy különbség. Pl. a Galaxy S alig nagyobb az Ace-nél, és az Ace-t mégis sokkal kényelmesebb fogni.

Aktív témák