Keresés

Aktív témák

  • phare

    aktív tag

    válasz S W A T #12 üzenetére

    Bizonyára azért linkelte be alább a kolléga a Trend Micro AV Comparatives eredményét, hogy tájékozódjak hogyan teljesít ez a vírusirtó. Magamtól nem találtam volna meg a tesztet, nem én hivatkoztam először erre. Akárhogyis ezen a teszten a Trend Micro nagyon lebőgött. Nekem, veled ellentétben igenis számít hogyan teljesítnek az adott vírusirtók ezen a teszten. Az AV Comparatives pártatlanságához kétség nem férhet és szerintem valós képet ad a vírusirtók hatékonyságáról.
    Az, hogy a vállalati környezetben sok gépen fut a Trend Micro és nincs vírus, semmit nem jelent. Illetve bizonyára azt jelenti hogy nem szoktak olyan vírusos oldalakat meglátogatni, amit én igen. Ezért kell nekem a legjobb (ha lehet ezt mondani, hogy legjobb), vagy legalábbis nagyon jó vírusirtó, hogy többé kevésbé védve legyek ezektől a mocskoktól.
    Egyébként mi közöd van ahhoz hogy felrakom-e a Nortont? Én nagyon jó biztonsági megoldásnak tartom. A soxor hivatkozott AV Comparatives (és nem csak általam hivatkozott) tesztjén még a Kaspersky-t is megelőzte.

    PS: Visszavehetnél az arcodból, nem tudom a moderátor miért engedélyezi ezt a hangnemet.

Aktív témák