Aktív témák

  • McKane

    senior tag

    válasz Szellem. #45101 üzenetére

    nem 100%,de 1 napon belül szerintem.

    arra alapozom,hogy, ma reggel küldtem be 10MB értékben vírusos fájlokat amit eddig nem ismert a program. Ma délután a 14:30 körüli frissítéssel már felismerte őket.
    Azonban, olvastam itten nemrég,hogy, valamikor 2 nap is eltelik mire bekerül az adatbázisba. Gondolom nincsen elég kapacitás, vagy a fene tudja..

    Ami az új VirusBustert illeti:a support válaszából nem derül ki egyértelműen, de most január-február-március hónapban, ami már az új színeket tartalmazza,de még a régi felülettel,az új kezelőfelületes,menürendszeres pedig az első félévben várható,ez gondolom pedig valamikor a nyár elején,nyáron.
    " honlapunk már új köntösben tekinthető meg. Ezt követik a termékek felhasználói felületei is két lépésben. Következő termékverziónk már az új arculat színeivel jelentkezik - de még változatlan struktúrájú felülettel. Jelenleg fejlesztés alatt van a teljesen megújult felület, mely a közeljövőben jelenik meg, tervek szerint még az idei év első félévében."

    ebben a levélben írták az új verziót,amire a január-február-március vonatkozik.
    Lassan-lassan legenda lesz az új felület :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák