Aktív témák

  • 12-es csaj

    senior tag

    Az hiszem, itt csak úgy lehet megmaradni, ha valaki sűrűn váltogatja a vírusirtóját, és csak arról ír, amelyikről a többiek... Mert ha valaki legtöbbször ugyanarról a vírusirtóról beszél, az baj. Csakhogy nekem van jobb dolgom is, mint a vírusirtók próbálgatása... Nem azt mondom, nem értelmesebb, amiket csinálok a sok rendszer-visszaállítás, uninstaller használat, telepítgetés és tesztelgetés helyett, de minden esetre számomra jobb. Így viszont olyan nagyon sok vírusirtóról nem tudok beszélni...
    És hogy jót nem is nagyon szoktam írni róla? Egyrészt, majdnem nincs is mit, másrészt pedig azonnal letolást és kiokítást kapok, ha jót írok róla. Már jópár példa volt erre.
    És hogy miért szeretem úgy is, hogy nem tartom jónak? Ha hiszitek, ha nem, valamit szeretni úgy is lehet, ha tudod, hogy nem jó az... Tudnék erre konkrét példát írni, de inkább nem írok, mert érzem, hogy nem kéne... Minden esetre, máshol létezik olyan, hogy szeretnek valamit, mégis szidják, mert tudják, hol a hiányosságai.
    Örülök, hogy eddig tagja lehettem a topiknak, de most mindenesetre csalódtam.
    Sziasztok!

Aktív témák