Aktív témák

  • BlackSeven

    aktív tag

    válasz Neil Watts #35072 üzenetére

    Hali!

    Jogtiszta az Op. rendszerem és a többi program is ami telepítve van nálam. :K
    Amiről meg szó volt, az nem az én gépem volt, de azon az XP-n is teljesen jogtiszta minden telepítés az OP rendszertől az összes programig kiterjedőleg. Nem szoktam olyan gépekkel foglalkozni, amik ettől a gyakorlattól eltérnek. :N

    A Windows szervizüzemmódjában (közismertebb nevén csökkentett módban) pedig azért szoktam már egy jó ideje a programok uninstallálást elvégezni, mert a tapasztalatom vitt rá és így tuti biztos volt a művelet mindig. Gondolj csak bele. Nem indul el semmi, csak a legfontosabb és alap Windows funkciók. Utána meg csak a Revo Uninstaller és más semmi. Az a progi, amit le akarok szedni az is biztos, hogy nem indul. Semmilyen formában. Így nem fordulhat elő az az eset, hogy az eltávolítandó programnak - ha nem csökkentett módban szedem le előfordulhat bizony - bent marad valamilyen futó folyamata vagy szolgáltatása, amit nem sikerül leszednem Windows normál módban. Szokott ilyen előfordulni bizony. Ha ilyenek bent maradnak akkor gond lehet belőle a későbbiekben. Akár egy másik AV feltelepítésekor.
    No de nem akarok én itt tanórát tartani ebből, csak ez így kiszaladt belőlem. :DDD :K

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák