Aktív témák

  • zed01

    őstag

    válasz h_143570 #3158 üzenetére

    Az Avira licensze a legjobb ár/érték aránnyal rendelkezik, úgy is mondhatnánk hogy a legolcsóbb vírusirtó. Az Avira mindent az egyben terméke, a Premium Security Suite átszámítva két évre 17500 ft volt, a Norton (és még sok gyártó alkalmazása) egy évre kerül ennyibe. Ráadásul a Premium Security Suite-t mindíg frissíthetem a legújabb verzióra és az a vírusvédelem, amit az Avira nyújt, nem semmi. A teszteken (AV-Test.Org, AV Comparatives) jelentősen megelőzi a nagynevű gyártók (Kaspersky, Norton, F-Secure, AVG, stb) híres termékeit. Sőt, annak ellenére hogy az Avira egymotoros vírusirtó, a legutóbbi AV Comparatives On Demand tesztjén még a duplamotoros G Data-t is megelőzte, ami nem semmi és ez azt jelenti hogy az Avira sokkal kisebb rendszerterheléssel ugyanolyan, vagy jobb vírusvédelmet nyújt, mint a G Data azzal az iszonyatos rendszerigényével. Az kis hiba, hogy állítólag sok a téves riasztása (amit én nem vettem észre, fél év alatt egy téves riasztása volt), remélhetőleg a hamarosan megjelenő 8-as verzióban radikálisan javítják.

    [ Szerkesztve ]

    “Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

Aktív témák