Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alanwake

    tag

    emlékszem a mafia 1-re amikor megjelent,rögtön meg is irattam,és vagy 40 percig telepített,az akkori régi cd romommal,akkor volt nekem 500-as p3-masom és 512 sd ramom meg 1 gf2 gts kártyám,ami rohadt sokat jelentett akkoriba,és majdnem maxon futott is,a haverok nálam játszottak vele mert az ő gépük kevésnek bizonyult hozzá,aki emlékszik a menülyére az 1-nek az asztalon van 1 óra ami megy is és a valós időt mutatja,azt hittem ilyen nincs mikor megláttam,már akkoriba ilyet megcsinálni beszarás,na 1 szó mint száz fel lehet készülni a gépigényre,de azért érgen nehezebb volt beszerezni 512 ramot mint ma 4 gigát ami biztos fog kelleni a játéknak,én a procitól félek mert a 4 magos tutira alap lesz,vga meg valami erős dx10-es vagy már lehet beletesznek 1-2 dx11-es effektet is így eltudják majd adni az új vgá-kat is amik hamarosan itt lesznek,nem akarok majd senkit lebeszélni róla de ne hamarkodjátok el a vga döntést ha majd erre kerül a sor,zabálni fogja a gépet a max futtatáshoz ez bizti.remélem kijön idén de erre nem vennék mérget.

Új hozzászólás Aktív témák