Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Frawly #59504 üzenetére

    pl. egy kompozitort default belerakni, normálisan kidrótozott GUI-beállításokkal

    Nehezen értelek, mert egyrészt van benne kompozitor, de nem külön állítgatós, mint más DE-nél, a Rendszerbeállításoknál viszont azért be lehet pár dolgot állítani. Van olyan, amit nem, kevéssé konfigolható, mint a KDE, de van amit ebben lehet beállítani, KDE-ben nem, viszont jóval könnyebb a beállítások kezelése. Igaz 5 év alatt felét sem próbáltam ki.

    Ezt meg ő mindig szentségtörésnek éli meg, hogy miért agitálok a szent Cinmanó ellen.

    Kár, hogy nem nagyon ismered a Cinnamont, de véleményt alkotsz róla. :P Ezért szentségtörés, hogy dehonesztálóan emlegeted! Mi van akkor, ha néhányan elhiszik neked, hogy nem ez a legjobb DE??? :D

    (#59503) hódmaci

    Ne hanyagold a frissítéseket, az a kernel már kb egy hete benne van a Frissítéskezelőben! ;)

    (#59498) CPT.Pirk

    Szerintem szükségtelen bekapcsolni, ezért is van itt választható opcióként, mikor volt ez a spectre dolog, eléggé körbejártam a kérdést és én inkább hanyagolnám. :) Te persze jobban értesz hozzá, de ezzel a microcode-dal úgy vagyok, hogy amíg minden működik, addig nem fogom felrakni.

    [ Szerkesztve ]

    új Samsung 980 1TB SSD 22,5eft, gyártói garancia, amazon.de vásárlás

Új hozzászólás Aktív témák