Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Fuel #74139 üzenetére

    Az APU-k egy kicsit problémásabbak voltak mint a sima vga-k, de manapság friss kernellel és friss Mesa-val mennek azok is. Nyilván ha valami új cuccot veszel, pl. 4. generációs Ryzent, akkor olyan disztrót válassz, ahol friss a kernel és a Mesa. A 20-as Mint aránylag jó választás jelenleg, de pusztán játékra lehet érdemesebb lenne megnézned a Pop OS!-t. Videót találsz róla az összefoglalóban.

    Én most utoljára az ME Andromedát keltettem életre Linux alatt, vagyis csak el kellett indítanom Steamen és ment. Igaz nem tökéletes mert az új, korábban be nem járt területek betöltése idejére megáll a játék, de közben az fps meg elég magas. Még konkrétan nem tudom ezt mi okozza, de ilyet csak ebben és a World War Z-ben tapasztaltam, másik játékok mennek faszán.
    A Rise of the Tomb Raider konkrétan nem is kicsit gyorsabb Linux alatt nálam, mint Windowson.

    Úgy egyébként ha az áram fogyasztás számít és szeretnél érdemi változást látni a számlákban, akkor húzd ki a hűtőt a konnektorból... :D

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák