Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz growler #73169 üzenetére

    De ezzel senkit nem akarok rábeszélni az azonnali telepítésre.

    Én meg lebeszélni nem akarok senkit, de saját gépemre már béta formában felraktam utóbbi időkben a Mint-eket, de olyan gépre, amit elvisznek tőlem és totál laikus használja, inkább a teljesen kiforrott 19.3-at tenném fel.

    "Ha 2-4 hetet várok a telepítésével, akkor is ugyanazt kapom mintha a kiadás
    napján telepíteném, és a a közben kapott frissítéseket lelkiismeretesen telepítem."

    Ezt a kivastagított részt nem csinálná egy laikus.

    Az Ubuntu 20.04-et többen még a beta állapot előtt telepítették és stabilnak
    minősítették.

    Én is felraktam vagy 2 hónapja, ment ment stabilan, egyszer csak kampeca. Épp tegnap nézegettem mi a ragya baja van, a sources.list-ben voltak olyan sorok, amik akadályozták a rendszer felállását, de honnan kerültek oda? Más sorok meg duplázódtak, viszont én azzal a disztróval nem állítgattam semmit az égvilágon. Tegnap kipofoztam konzolból a repolistát, elkezdte frissíteni magát a rendszer, böngészgettem addig. Aztán kampeca, következő boot már kernel panicot nyomott.

    Abban igazad van, hogy a Mint nem kapkod a kiadással, mert nincs dátumkötöttsége. Ubuntu saját magát zsarolja az idővel. :D

    A beta Mint-et most is fel fogom rakni, következő alverzióig jó lesz tutira.

    [ Szerkesztve ]

    új Samsung 980 1TB SSD 22,5eft, gyártói garancia, amazon.de vásárlás

Új hozzászólás Aktív témák