Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrZed001

    tag

    válasz OPiiPO #85554 üzenetére

    Sajnállak, ha összesen ennyit szűrtél le a leírtakból.Az, hogy még talán 2004-2005-ben a LG 32LX2R első hazai tulaja voltam (szürke import, mert itt még nem forgalmazták), ez ugye Samsung ügynököt sugall ?
    Úgy mellesleg még mindig megvan, és mostanság kezdte el azt csinálni, hogy egész képernyőn kb 2 centis vonalakat tesz az adásba (egyre többet és többet). Saját menüjében is bevonalaz, csak többet, és 1 perc után már olvashatatlan. Megy sajna le a raktárba.

    Viszont igen aggályosnak tartom, hogy LG a problémás technikai paraméterekről mélyen hallgat.
    Itt pl a 750 hivatalos oldala
    Te látod itt bárhol írva a 60Hz-et, vagy azt tényleges RGB-e ?
    Vagy itt a 750 hivatalos használati útmutatója.
    Sehol egy szó se esik ilyesmikről.

    De linkelhetem neked a 630-as oldalát is. Látsz itt olyat, hogy ez RGBW? Van egy 3(4K), de hogy ez mit is jelent, sehol sincs kifejtve.
    Miért nekem kell rátalálni a http://displayspecifications.com oldalon ennél a típusnál, hogy RGBW structure - 2880 (RGB) + 960 (W) ?!?? :Y WTF !

    Röviden? Imádom LG TV-ket, csak az van, de a marketing osztályt ahogy van ki kellene rúgniuk, mert a fenti kimeríti a vásárlók megtévesztése büntetőjogi tényállást.

Új hozzászólás Aktív témák