Új hozzászólás Aktív témák

  • huncutka1029

    addikt

    válasz yvsmad #58714 üzenetére

    LG tévénél ez nem fog menni, bármilyen egyszerű is.
    Max azt tudod megtenni, hogy egy műsort felveszel, és ezzel egy időben egy másik bemenet (HDMI, SCART) nézel. Felvétel közben másik csatornára, vagy tunerre váltanál (sat /DVB-T /DVb-C azonnal rákérdez, hogy kapcsolsz, vagy felveszel?

    Amit most a fórumtársak, és a magam kedvéért kipróbáltam:

    -WEBOS 2.0 UF8517 Tv-vel. felvétel indítás gomb megnyomás után csatornát váltottam.
    Kb 2 mp mulva megjelent egy kis ablak, amiben a tv közölte: DTV 12 csatornán felvételt indítok, mi legyen?
    a felvétel indítás,
    b felvétel műsor végéig,
    c felvétel befejezésének megadása.
    Az a opciót választottam, indult a felvétel, és a tv azonnal visszakapcsolt a felvett műsorra.
    - A felvétel alatt a következőket próbáltam:
    - youtube, böngésző, HDMI AV bemenet, Csatlakoztatott HDD, USB kulcsok, DLNA bemenet.
    Mindegyiket engedi, de a felső infó sávban megjelenik egy kis piros figyelmeztetés, hogy felvétel folyamatban, , milyen csatornán, és az eltelt idő.
    Valamint a képernyő bal alsó sarkában megjelenik egy stop gomb amivel a felvétel bármikor bármely forrásnál leállítható.
    Leállítás után Választható, hogy mentjük e a felvételt, vagy mentés nélkül töröljük.
    Ha a nincs mentés opciót választjuk, akkor csak a timeshiftben 2 óráig tárolja, majd felülírja. Ez idő alatt van lehetőség a felvételt a visszanézés közben menteni, de ezt más a webos1- alatt is meg lehetett tenni.

    Remélem hasznos, infó mindenkinek, Elképzelhető, hogy ezt a WEB-OS1 ben is így oldotta meg az LG, De bocsi az nálam kimaradt, eddig Netcast-ot használtam. :B :B ;) ;)

    [ Szerkesztve ]

    a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

Új hozzászólás Aktív témák