Új hozzászólás Aktív témák

  • OldMike

    őstag

    válasz SZ_CS #17596 üzenetére

    Szia!
    Csatlakozom az előttem szólókhoz. Egy 29"-os CRT (hagyományos) tévéről váltottam 37"-ra, mert az fért el éppen a szekrénysorban. Ezt egy hét után visszavásárolták (hosszú történet). Mivel 37" méretben nem találtam megfelelőt, váltottam 42"-ra. Némi kompromisszum árán ez is elfért. Mivel mindkét méretet láttam, csak azt mondhatom, hogy hálás lehetek, amiért így alakult. 2,6 méterről nézzük, és fantasztikus. Digitális csomagunk van, ez is sokat számít. Persze a régen felvett SD műsorok harmatgyengék, de ezen az sem segít, ha 100 méterről nézed :DD . Teljesen egyénfüggő a dolog, tehát nem akarlak semmire rábeszélni, csak a saját tapasztalatomat írtam le.
    Ha a kisebb méret mellett döntenél, akkor mondanék egy szempontot, amit érdemes mérlegelni. Valamiért a 37" méret nem a gyártók szíve csücske, ritka a viszonylag korszerű készülék (például az LG-nél az LM620S a legmagasabb tudású, ami egy nagyon jó készülék, de néhány dolgot nem tettek bele, illetve nem adnak hozzá). Viszont a 32" méretben (ha az a méret megfelelő) sokkal nagyobb a választék, felfelé is, persze jóval több pénzért.
    Üdv

    42LM660S

Új hozzászólás Aktív témák