Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Indiant #16280 üzenetére

    Amit kevésbé tudok megemészteni, az, hogy ezeket a termékeket a hívatalos LG gyártja, sorozatszám szerint beazonosítható, akkor nem értem, hogy miért tekintik "nem hivatalosnak"? Lehet sokféleképp magyarázni, de ez akkor is érdekes. Persze valamiből fenn kell tartani a hálózatot, de azért ezek a termékek ugyanolyan eredetiek mint bármelyik másik. Miért vagyok lenézve ha Ausztriából hozom a tv-met 20%-al olcsóbban? Csaló vagyok? Teljesen hivatalos, számlás termék. Ráadásul lenyomozható, hogy honnan származik, stb, szerintem a hozzáálláson kéne javítani és nem hülyének nézni az embereket, nem kéne drágábban adni. Azt sem fogadom el, hogy azért kerül 50-60e-el többe, mert "hivatalos" helyről van és 5 év garit adnak. Mindig legyen választható a +1, 2, 3 év garancia és ha akció van, akkor az eredeti árért legyen az 5 év.Na, mindegy, nem kell válaszolni, csak egy gondolat volt.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák