Új hozzászólás Aktív témák

  • Cole86

    senior tag

    válasz #75912448 #14180 üzenetére

    Persze elsődlegesen monitornak és a panel miatt választottam..

    tvként is néztem egy Samsung D6100 mellett és nem kellett szégyenkeznie, sőt.. (pedig az még drágább tv)

    Nem akarok senkit lebeszélni róla, a 660S is tuti szuper vétel és az fix ,h többet tud, viszont az is csak 400hzes és az is kamu 400hz ,ha ez is..

    Viszont ebben nincs intelligens színátmenet, intelligens fényerő elosztó vagy mi a fene (local dimming) meg még 1 cuccos.. meg persze ebben 1 magos a proci és azért van a tv szélein némi káva, a 660nál meg olyan mintha nem is lenne, nem mondom, az kétségtelen stílusosabb :K

    kátránykettő : Hát itt tényleg durván el volt dugva ,de én is csodálkoztam rajta nagyon.. valóban én b@szt@m el, elnézést ha valakinek elvettem volna a kedvért a tv-től, én voltam a vaksi balf@sz :DDD :P

    [ Szerkesztve ]

    >> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

Új hozzászólás Aktív témák