Új hozzászólás Aktív témák

  • johnnyjungle

    tag

    válasz [Misel] #1035 üzenetére

    Szerintem mehet fel simán neked is.
    az este 10 óta eltelt időben eddig tudtam belekötni, ami a vibe romokra nem volt elmondható ugyanezen hosszúságú időtartam után.
    GPS epo is teljesen fasza, még tegnap kimentem vele a teraszra :)
    ezzel végre tudok telefonálni, 3 db gaccount kb. 2-3e db konatktját pikk-pakk frissíti, vééééégre!

    4.4.2 aosp felrakása lenovos650-re nálam így ment:
    Én a kort-féle 4.4-es magyarított vibe-ra tette fel (kort v1.0). Az szerintem CN alapú, mert a gulyuk azt írta needrom-on, hogy arra megy csak fel. Nem voltam benne biztos, hogy nekem mim is van, bepróbáltam és voilá, láss csodát :)
    Azt viszont már nem tudom, hogy CN vagy ROW TWRP van-e fent, gondolom CN.

    Felrakás után twrp install egy superuser.zip, amit a needrom-os commentek között találtam és helyreállt a root jog. Majd utána a settingsben "language and input" alatt átállítva magyarra és kész is voltam vele.
    Néhány rendszerüzenet még angol, de az nem zavar.
    Fél óra konstans beszélgetés 2G-n (SIM2) és merült kb. 1-1,5%-ot, bekapcsolt wifi mellett.
    de. 10h óta most járok 84%-nál úgy, hogy azóta office üzemmódban nyüstölöm :)

    "Ehhez akkor ROW TWRP kell majd először? (Most CN van, az első 4.4.2es VibeUI DEV-el)"
    Arra szerintem teheted, mert annak a 1421-es verziójából készült. Sima install twrp-ből a needrom-os leírás szerint.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák