Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz vanezigy #846 üzenetére

    Szerintem jó kis masina.
    Az emlegetett két TV-s program nem érdekel, egyrészt nem vagyok előfizető, másrészt nem akarok ezen TV-t nézni.
    Az, ahogy az SD kártyával bánik már húzósabb dolog, de szerintem fél évig elleszek az alap memóriával, addigra hátha lesz rá normális megoldás.
    Más most így nem jut eszembe, amit korábban kiemeltek.
    Elmúlt 2 éves az Androidos mobilom, és jól elvoltam root nélkül. Ezt sem rohanok roortolni.

    Nem csak a "hibákat" kell látni, jó kis gép ez, és szerintem jó áron volt akcióban. Alsó hangon 28e-es masina -4e, -8e-rel olcsóbban, ki mikor fogta ki.

    Nyilván nem futottam még bele minden kellemetlenségbe, de eddig minden ok.
    Persze kereshetsz 30e-ért, vagy olcsóbban másik tabletet, csak az egyrészt jóval drágább, mint amennyiért ezt vetted, másrészt valószínüleg annak is meglesznek a nyűgjei. Ilyen árban én nem várok csodákat.
    Ez az első tabletem.

    Mielőtt visszamondod, nem veszed át, szerintem keress az árkategóriájában hasonló tudásút, és olvass utána, annak mik az előnyei, hátrányai.

    (#860) Ubul86: igazad van, inkább az app írók dolga lenne, mint az Androidé, vagy a tableté.
    Ugyebár a Windows sem úgy készült, hogy minden fusson alatta, hanem a programokat írják rá. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák