Új hozzászólás Aktív témák

  • Hardver Arc

    senior tag

    Hali!
    Lenovo g585 tipusú notebookom van amd e2-1800 brazos processzoral 4giga rammal..
    A processzor ugye nagyon gyenge a stronghold és a call of duty 2 még éppen nem akadozik és láttam youtubon 8giga rammal tesztelték a resident evil 5 részével és viszonylag médiumon 40-60fps el max felbontással 1366*768 ment valószínű az enyémen nem mennem és az a kérdésem volna ha én is tennék a gépembe még 4 giga rammot akkor sokkal nagyobb látványosabb teljesítményt érnék el ezek szerint? :Y
    nem gondolnám hogy dupla annyi ram csodákra képes :F

    Egyébként nem játékra vettem a gépet meg tisztába vagyok vele hogy nem gammer notebook csak nosztalgiázni de azért jó lenne ha futna a modern warfare vagy prototype stb nem 800*600as felbontáson.. mert azért elvileg a resident evil 5 nek nagyobb a gépigénye mint ezeknek a videoban mégis max felbontáson meg médiumon futott ugyanazzal a konfiggal a video tesztben csak dupla annyi rammal mint nekem..
    Azért ez kicsit szánalmas hogy egy 2012es noti 2magos proci majdnem hogy sokkal gyengébb mint például egy sima intel pentium 4 ami mégcsak nem is magos..vagy például 1magos pentium prescott proci le aláz egy két magosat..elég gáz

Új hozzászólás Aktív témák