Új hozzászólás Aktív témák

  • anorche1

    őstag

    Haladunk, az F1 gomb rejtélyes körülmények között megadta magát, 100 -ból 1 -szer működik.

    Anno nem hittem milyen notebookot vegyek topicban, hogy 140ért újonnan csak szart lehet venni, de igazuk volt.
    Vagy gyűjteném kellet volna egy picit egy t430-ra, vagy venni egy t420-at, a maradék pénzt meg az asztali gépre fordítani, amin jobban futottak volna a játékok mint ezen.

    Még régen, az apple garanciával kapcsolatban olvastam, hogy az első évben a gyártónak kell bizonyítani hogy az adott hiba a nem megfelelő használatból ered, míg a második évben már a felhasználónak kell, hogy az bizony gyári hiba. Ez a lenovo -nál is így van? Mert akkor a hónap vége előtt vissza kell küldenem, hogy szorul a zsanér (wd40 -el picit befújtam, segített egy picit, de már megint nehezen nyílik), emiatt esik szét a gép már mind2 oldalon, nem jó az f1, és még mellékesen megjegyzem, hogy a képernyő baloldalán van egy pici folt (nem pixel hiba, nem is külső kosz miatt, de főleg fehér képnél látszik egy világosabb szabálytalan alakú kis méretű paca). Plusz a képernyő közepén egy vízszintes csíkban, ahol a billentyűzet hozzá ér a kijelzőhöz becsukott állapotban, már tapinthatóan kopott lett e kijelző, szerencsére ha be van kapcsolva ez nem látszik.

    "It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

Új hozzászólás Aktív témák