Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz mephi666 #20546 üzenetére

    Nem tudom, kiszolgálja-e az igényeidet, de Arwill-t tudom ajánlani. Ledek, vezetékek, szerszámok, ellenállások is vannak. Személyesen szoktam átvenni az online leadott rendeléseket is, de postáznak is.
    A kis kábelek helyett meg vennék tekercsben, vagy méterre, meg egy elfogadható blankolószerszámot.

    Conrad is becsületes, bár pár termék kimondottan drága náluk, de hatalmas a választék. Ezt-azt itt is vettem már. Forrasztóállomást, balancer kábelhosszabbítót, pár csatlakozót.

    A szegedi RET is ajánlott, bár nekem nincs velük tapasztalatom, de a szegedi lokál topikban jó hírük van.

    Valahol láttam ilyen projektről youtube videót. "Flat" diódát érdemes venni, aminek sík a vége, hátulról besüllyesztik a kartonba, elöl meg csak pici fúróval van átfúrva. Egy réteg festékkel lekenve már nem is látszik a furat, de a fény átjön mögüle. A furat átmérőjével szépen lehet variálni a fényesebb, halványabb csillagokat.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák