Keresés

Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz nightshadow #16816 üzenetére

    Szóval az olvasott tesztekre alapozol? Sajnos én ezeknek már nem igazán hiszek. Kezdjük ott hogy anno (LCD TV-k korában, úgy 3-4 éve), vagy még most is orrba-szájba ajánlották a Samsungot, akkor nagyszüleimnek vettük egy 32"-es Samut. Azóta kb. 3* romlott el, lap cserés volt, képe ronda, hangja sz@r. De persze a boltban az eladó beszéli rá az embereket, azt kell venni, az a legjobb, és azóta is a legtöbb helyen a raktárban maradt Samsung és LG TV-ket dobálják kifelé. Ismerősi körben van még pár Samu tévé, hát senki sincs elájulva tőle, és ez nem teszt, hanem tapasztalat. Ezért én elvből kerülöm, úgy mint az LG-t, mert anno elromlott a monitorom (ugyan ilyen márka) és nagyon sokat tököltek a javítással, mint utólag kiderült, hibás széria volt, bár ez inkább elvi dolog azóta is. A Philipsel elégedett vagyok, nekünk két éve tökéletes, de hogy mondjak is valamit Sharp kijelzővel szerelik őket, de lehet az elektronika is megegyezik. Egyik baráti házaspár is ilyet vett, az ajánlásomra, ők is elégedettetek vele. Tehát lehet hogy nem mindig a legújabb dolgokat szerelik bele, de legalább nem b@szódik el egykönnyen, és hibás Philips sem olyan gyakori. Tehát nem értem az ellenszenved a márkával kapcsolatban.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Aktív témák