Keresés

Aktív témák

  • M.B

    csendes tag

    válasz ORCA58 #1416 üzenetére

    Szia!

    Nem-nem, félreérthettük egymást! :)

    Az tiszta számomra is, hogy a 4:3-as arány miatt két oldalt fekete csík van. :)

    De nem is ez a gond, mert az RTL Klub ebben az arányban tolja megint csak pl. a forma 1-et, én nem is váltok át más arányra a TV-n keresztül, mert akkor értelemszerűen levágódnának egyes részek vagy torz lenne.

    Arra gondoltam, amikor írtam, hogy néha amikor belső nézetből láthatjuk a kocsikat baloldalon megjelenik az a bizonyos fordulatszám/sebességmérő grafika, amit ha alaphelyzetben, tehát 4:3-as aránnyal két oldalt fekete csíkkal nézem, na szóval akkor annak a bal szélét nem látom, ellenben az EPG kis nézetében már teljes a kép.

    De nem csak F1 alatt van persze ezzel gond, hanem minden csatorna esetén, szóval olyan érzés, mintha "ki lenne nagyítva" az a kép amit látok egy hajszálnyival.

    Megint egy videón keresztül fogok példálózni: [link] :D
    -itt a bal alsó sarokban a grafika része ugyebár 3 függőleges csík, na én a saját tévémen ebből csak egyet látok, és a másik oldalon is ugyanekkora rész hiányzik nálam (EPG módban viszont látok minden részletet...).

    Talán így tudtam a legpontosabban megfogalmazni. :)

    Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat! :R

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák