Keresés

Aktív témák

  • válasz feco88 #4741 üzenetére

    Akkor válaszolok is, kérdezek is. ;)
    Én is ugyanilyet kaptam karácsonyra :C (feltéve, h a típusszám végén csak elírtad és nem P, hanem B), a nappalinkban van egy nagyobb, hasonló TV, én még csak azon használtam a gépet. Tapasztalat: én is VGA-n kötöttem össze, de ha filmet néztem rajta, gyors mozdulatoknál volt, h elcsúszott a kép teteje, meg alja. Ez nem történt meg HDMI-n ráadásul a TV is több beállítást engedett. Netezni viszon tkényelmesebb volt a VGA bemeneten. Megoldás: Kösd rá mindkettőt és a TV-t meg oda kapcsolod, ahol éppen jobb dolgozni.

    Kérdés: a TV-nek (LE26S81) bár gyönyörű képe van, de neked is ilyen nagya a bevilágítás a széleken? A másik TV-nél nálunk semennyi bevilágítás nincs, ezen meg este, hogy ha nem veszem lejjebb a világítást, fakó árnyalatokba megy át a kép széle :O . Most vagy nyugtass meg, h ez nállad is így van, és akk beletörődöm, vagy mond, h nem és akk viszem vissza, (de már csak le23r81-ük maradt :O (mondjuk az sem rossz)).

    Ha kell feltölthetek vmi képet is róla.
    Alvin_ti4200: hidd el elég rendesen körülnéztünk ebben az árban (főleg személyes megtekintéssel és bár sok TV nagyon jó képet csinál, azért az objektíven szemlélődők szinte mindig a Samsungot találják a legszebbnek. Am. ezt a TV-t választottuk, kb. fél óráig néztük együtt a mellette lévő Panasonic-kal (am. az is nagyon jó készülék, vmiben az volt a jobb vmiben ez, de végülis ez nyert) Az R szériás Samuk egyel nagyobb árkategória ue. vonatkozik a Braviak-ra (talán azok a legdrágábbak)

    [ Szerkesztve ]

    "Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

  • válasz Cifu #4779 üzenetére

    Ez igaz, de volt szerencsém megnézni egy LE32R88B-t és egy LE40M61B-t. És természetesen sötétben látni, h "világít" a fekete, de az egész panelen ugyanúgy és a széleknél nincs elváltozás. Itt viszont van.
    Kép itt: [link]

    [ Szerkesztve ]

    "Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

  • válasz Cifu #4782 üzenetére

    ohh... Akk az a lökött eladó ezért nem tudta nekünk eladni azt a 23R81 -est :(((
    Bocs, meg voltam győződve róla, h Tn-panelesek. Az eladó csak annyit mondott, h bár uakkora az áruk, de az kicsi létére nagyobb kontrasztos, meg szuper-dizájnos is is és azért kerül ennyibe, mint ez a 26"-os.
    Most komolyan nem tudom, h örüljek-e a 26"-nak, v sírjak a tn miatt.

    "Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

  • válasz Cifu #4787 üzenetére

    Igen, megnéztem (ahogy azt korábban írtam). Persze, a MM-ban hd adás ment minden TV-n, és ennek a képe nyerte el tetszésünket. A panelről sem a honlapján sem máshol nem ingen találtam infót. De továbbra is azt mondom, h nagyon szép képe van a szélektől eltekintve. Igazából ez kettős funkciót készül betölteni, ugyanis idén lettem egyetemista és kellett a kecóba egy TV, de főleg egy monitor a géphez, mert az eddig nem igen volt (az itthoni Tv-re volt rákötve a gép). Eredetileg vmi 22"-os LG-t v. samut néztem de aztán apum mondta, h akk mivel azok 80-90e körül vannak (tudom van 60-ért is), akk inkább legyen 110 körül, de tudja a Tv-t is és akk az a gond is megoldva és a gépnek is van egy jó monitora. Számomra egyedüli konkurenciájává a 23" R vált, amiről most kiderült, h nem TN-es, de kiállítva HD anyaggal én nem láttam köztük komolyabb minőségbeli különbséget, viszont ez sztereo (a másik nem) és 3"-al nagyobb. A 32" gondolom így már belátod, h itt már ha idáig hajlandóak elmenni a szüleim, nem fogok sírni a 32"-os miatt, ráadásul a lakás sem akkora (viszonylag közel ülök a TV-hez), hogy annyira érdemes lenne 32"-os tv-t venni.
    Alles zusammen: ha most kellene döntenem, meggondolnám, h az R-eset, de kisebbet válasszam-e, v ezt. Ennek ellenére azt hiszem nem döntöttem rosszul, hiszen gyönyörű képe van, csak a bevilágítás ne lenne, de a távirányító egy gombjával lejjebb tom venni a fényerőt és akk kevésbé zavaró, meg meg lehet szokni.

    Ui.: köszönöm mkinek, h megfejtettétek a problémám okát, és elnézést Alvin_ti4200 -tól, amiért nem értettem, mi baja az S-es samukkal.

    "Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

  • válasz mergal #4857 üzenetére

    Próbáld meg visszadugni a monitoorra, így látsz is vmit :) és akkor a felbontást másra állítani (lehet próbálgatni kell, h a tv mit szeret) és úgy összekötni a TV-vel

    "Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

  • Sziasztok!
    Biztos volt már, de hol tudom, megnézni, hogy milyen panel van a tévében?

    "Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

  • Üdv.
    Ha vkinek van tapasztalata samu a656 firmware frissítés terén, az meg tudja nekem mondani, hogy honnan tudom, hogy sikerült-e? Minden rendben volt csak az utolsó fázisban csak a piros led villogott és nem kapcsolt be, így hát kihúz, visszadug. És nem tudom sikerült-e.

    "Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

Aktív témák