Keresés

Aktív témák

  • Luissimo

    veterán

    válasz anrab #44702 üzenetére

    apropopó, legfelső sor.
    karácsony előtt mikor megakartam rendelni a 40b650-et ,akkor elmentem némi vizuális infót beszerezni a kütyüről, bementem a vecsési Euronics-ba vagy mitökömbe.
    nézegetem a tévéket , szemezgetek egyikkel -másikkal.
    és alsó soron szemmagasságban voltak kirakva a nagy böhöm plazmák, 50 coll és társai.

    vágighuztam a kezemet felettük, hát a szőrt majdnem leégette a kezemről, ontotta magából a hőt mindegyik, mint egy hősugárzó.
    jött az eladó, hogy mit csinálok, miben segíthet.
    Mondom neki , hogy semmi, csak barátkozom a tévékkel , nézegetem, mondja már meg nekem mennyi egy ilyen 50 collos plazmának az energiafogyasztása.
    nemtudta megmondani, de blöffölt nagyokat, mondtam hogy maguknak nemsok a fűtésszámlájuk biztosan, mert ezek megoldják (persze annál nagyobb a villanyszámlájuk:)

    ztán kérdezem, hogyez a 40b650 samu ez mért kerül itt 50-60 ezerrel többe, mint a neten beszerezhető tipusok. na arra sem sokat tudott mondani, csak a hivatalos beszerzés előnyeiről hablatyolt nagyokat.
    na jó mondom, akkor köszönöm.
    2-3 nap mulva ujra betévedtem , merthát a tévévétel előtt sokat kell nézni, az ingyenvan, később már nincs mód helyesbítésre.
    Képzeljétek el , az összes plazmát felpakolták addigra a legfelső polcra, ahová már a kezeddel nem tudsz felnyulni fölé, hogy mehnézd a disszipácioját !!

    Ennyi volt az eredménye a beszélgetésünknek, és azóta is igy tartják őket az ilyen háklis, mindenlébenkanál vevőnek látszó személyek ellen, hogy ne tegyenek fel kellemetlen kérdéseket a jövőben.
    Gratula az euronicsnak az ellenlépéshez :C :C :C

Aktív témák