Keresés

Aktív témák

  • ORCA58

    addikt

    válasz snipr #41642 üzenetére

    Látom jól el lehet vitatkoznia a panel témán. Azt vettem ki az eddigi hozzászólásokból, hogy vagy nagyon finnyás vagyok, vagy csak nincs szerencsém. Nem láttam más készülékét. Lehet, sőt biztos sokan kifogástalannak tartják azt a készüléket, ami esetleg nekem valamiért nem tetszik. De ez így van rendjén. Nem vagyunk egyformák, az elvárásain igényeink sem ugyan azok. Egy valami közös mindannyiunkban, hogy lehetőleg kevesebb pénzért szeretnék jó készülékhez jutni.
    Ha pénz nem számítana, ez a téma sem merült volna fel ilyen hevesen. 25-30%-al drágább üzletekben gyakran megnézheti az ember a kiválasztott terméket. Sőt sokszor a kiállított terméket adják el (itt is lehetett olvasni pl EURONICS) amit aztán tényleg alaposan meg lehet nézni. Sokan vannak akit nem zavar, sőt kimondottan örül annak, hogy látja a terméket működés közben.

    Egy kis érdekesség : 1992.07.09-én Svájcban (rokoni látogatás során) vásároltam egy Poineer HIFI CD lejátszót. Mivel csak a kiállított darab volt, a boltos gondolkodás nélkül 50%-ot levett az árából. :C :C
    Hozzáteszem, ahol állt a polcon semmilyen vezeték se közelbe se távolba nem volt, csak ki volt rakva.
    Tudom, ha nálunk ez így működne, akkor mindenki csak kiállított darabot venne.
    A CD azóta is hibátlanul működik, csak az újraírható lemezeket nem ismeri, akkor még tudomásom szerint nem is létezett.

    Még mielőtt valaki rákérdezne: a dátum pontos, most néztem meg a vásárlási papírokat. Ott már akkor EURÓPAI garanciát adtak.

Aktív témák