Keresés

Aktív témák

  • gyuribá

    csendes tag

    válasz richa #24361 üzenetére

    Szia !
    Na átpakoltuk a nappalit a helyén van. :)
    Már rádugtam egy sima dvd lejátszót is. A divx-ek és a DVD- is a várt, közepesnél valamivel jobb értékelést kaptak tőlem. Tudni kell, hogy nem vagyok egy sasszem, de a lecserélésre került 84 cm, 100Hz, Pana képe SD csúcsnak is mondható és én ahhoz képest pontoztam.
    Mégegyszer mondom, ezzel számoltam. Kevesebb sugárzás, HD élmény, közelebbi nézhetőség ezért döntöttem a csere mellett.
    A hellohd már telefonált is, holnap futár hozza a tányért meg a beltérit, karácsony előtt felszerelik. És mindezt 100 Ft-ért. :) Meg a 3 év samsung gari... szóval úgy érzem jól döntöttem.
    Ha meglesz a HD vételi lehetőség írok, ha gondolod, de szerintem ebben meg a számítógépes használatban drámai különbségek nem nagyon lehetnek.

    Már letöltöttem a novemberi frissített softot, de még nem nem raktam fel rá.
    Állítgatom , barátkozok vele. A kábelről a csatornákot szépen benyalta, utána a sorrendet simán át lehet variálni.
    Lehet egy felkonvertálós lejátszóval jobb kép lenne, de megvárom míg mkv-s lejátszók is
    lesznek a piacon normál áron, azok biztos fognak javítani divx,dvd lejátszás minőségén.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák