Aktív témák

  • andr_s

    tag

    válasz lancy #6733 üzenetére

    Igazat adok Lancy-nak a véleményében leírtakban. Én is sokat filóztam, hogy Hd, vagy FULLHd... egy két kiegészítő infó az általad leírtak után:

    - én pl. sokat használom monitornak, és zavar ha nem tudom feljebb pakolni 1360x768-on, vagyis marad a fullhd! :-) egyszerű indok
    - ha van egy monitorod akkor se használod az általános pc használat felbontásán a játékot, hanem mindig amivel szépen akadásmentesen elfut...
    - a pc használat mellett szól hogy amelyik fullhd-s azoknak általában jobb a kontraszt aránya, meg a válaszideje (ms), ami játékoknál, meg gyors képi megjelenítésnél fontos lehet
    - meg kicsit lehet gondolni a jövőre, hogy nehogy be legyél korlátozva ha már a technika/pénztárca megengedi. Mert amiket pl. a hd, meg fullhd tv adásokról olvasok itt meg máshol is, igazából most nem lehet tudni, hogy mi lesz később. Megy a harc a hddvd, meg a bluray oldalon is, ki tudja milyen új asztali lejátszók jelennek majd meg nagyfelbontású formátumban amik már elérhető áron lesznek... és milyen képük lesz azoknak persze.

    Én egy LG 42LF75-ös tv-t vettem, és nagyon meg vagyok vele elégedve, kafa kis TV nagyon! :C :C

    Tehát nem fogom 1 méterről figyelni, hogy mennyivel lehet jobb a fullhd a hd-nál, nincs is értelme, itt tényleg az játszik nagyon nagy szerepet, hogy mire akarja használni, mit vár el tőle az ember...

Aktív témák