Aktív témák

  • Krisz_82

    tag

    válasz coleen #35640 üzenetére

    Nem ismerem ezt a kettő modellt, de a neten talált infók alapján a kettő közül a Sony készüléke jobb.De szerintem mindkettő borsos árrakal kínálja magát.Az ár+tudás nincs egyenes arányban egymással.Ha viszont nyitott vagy más tipusok iránt is ajánlom figyelemedbe az alábbiakat: Samsung LE46B650;LG47lh4000
    A Samsung-nak +20000-el nagyobb a kontraszt aránya;4 db HDMI bemenete van;az USB-porton keresztül alap-bó lehet akár mkv formátumú tartalmakat nézni;Wirreless Lan adapter-el és Net Tv lehetőséggel is el van látva.Ára:300000Ft-körül van jelenleg. Az LG készülékének 800000 a kontraszt aránya; 3 db HDMI-vel van ellátva; az USB-port mkv formátum megjelenítéséhez be kell kapcsolni a service menüben azt; a többi lehetőség pedig nem él ebben a készülékben. Ezzel szemben az ára is jóval kedvezőbb:250000Ft köröl mozog napjainkban. Nekem ez az LG-van csak 42col-os verzióban de elégedett vagyok vele. A döntés persze a tiéd,de én indokolatlanul magasnak tartom az álltalad preferállt tipusokat. :F

    Gran Turismo 5 Forever !!!

Aktív témák