Aktív témák

  • Capella

    senior tag

    válasz justaview #29865 üzenetére

    Azért azt tegyük hozzá, hogy a tükröződő CRT kicsit más. Nem volt sem olyan nagy felület, sem annyira sík, és talán nem is annyira fényes.
    De említettem, hogy ez csak egy szempont. Igaz én pl. tükröződős laptopot sem vennék, és ez eléggé be is határol, illetve így szinte nincs is választék.

    Örülök, ha jelenleg ez a 40B650 tűnik a best buynak. Sok jót írtatok róla, a többi cég meg kösse fel a gatyát és kövesse, vagy nyújtson jobbat, többet, ha tud.
    Egyelőre én még nem cserélek. ;) Pár hét vagy hónap után én valahogy nem szoktam. :D Amivel több vagy jobb, speciel úgysem használnám ki. Wifis filmnézés, egyebek, pedig biztosan szuper jó lehet.
    Egyelőre megteszi a 40W4500. Az akkori választékból, amikor vennem kellett, nekem ez volt a legjobb kompromisszum. Érdekes, mert akkor nem tűnt annyira népszerűnek, majd nemrégen lett egy időszak, hogy mindenki megrögzötten ezt kereste, részben talán mert nem nagyon volt.
    Scoobyka szerint így is vétek volt W4500-at vennem szinte kizárólag tévézésre. :DDD

Aktív témák