Aktív témák

  • sb5100

    csendes tag

    válasz Scoobyka #29810 üzenetére

    akkor nem tudom,de valaki megjegyezte,hogy de jó lenne ha a tv bekapcsolna egy adott csatornára bizonyos időpontjában valamint átkapcsolna,ha megkezdődik egy másiki amit előre beállítottunk....jelentem ilyen lehetőség van...

    Hálás köszönet az infoért :R

    Tudja vki hol lehet élőben megnézni, kipróbálni?

    Scooby ez a WLAN dolog nekem sem tiszta, mert a manual szerint - amit le lehet a samu oldaláról tölteni (sok kék kép), - a samuparts oldalon kell? hozzá venni adaptert ami van
    802.11 b/g szabványhoz meg az ujabb 802.11bgn szabványhoz is és az egyik USB portba kell bedugni, meg mintha arra utalna, hogy kifejezetten ezekkel az adapterekkel működik.(gondolom a driver miatt, a saját üzleti érdeken túl)

    Ha viszont ahogy mondod be van építve, akkor b/g vagy az újabb 802.11 bgn szabvány van-e benne? Ezt csak azért kérdezem mert az n szabvánnyal dedikált 300Mbit elméleti sebességgel gyakorlatilag egy NAS szerverről 1080p "filmnézhetnék", ami finoman szólva sem hangzik rosszul.
    Meg tudod ezt nézni?

    És egy láma kérdés analóg SD TV adással nagyon trágya a kép? illetve számít ha váltasz digitális TV csomagra?

Aktív témák