Aktív témák

  • DigitXT

    nagyúr

    válasz canniball #28563 üzenetére

    Azért írtam, hogy "ha van még egyáltalán ilyen".;) (Uis lehet, hogy már maga a fogalom nem létezik, de ennek is utána kéne olvasnom.:DDD) Viszont! Van egy 100-150-200K-s jószág, amit egy papírdobozban hazaviszel, aztán otthon kiderül, hogy nem jó: nem logikus, hogy azonnal vissza kell cserélniük?* Mert ha nem, akkor elvárás lenne, hogy ott helyben ki a dobozból, kipróbálni szépen, aztán ha rendben lévőnek tűnik (és ebbe szerintem az is beletartozik, hogy nincs rajta 1 pixelhiba sem), akkor megvenni.

    Hülyeboltban előbbi verzió volt: kikaptak nekem egy dobozt a sok közül, és mondták, hogy "ha bármi gond van" (én ebbe beleértettem naív fejemmel a pixelhibát is az előző gondolatmenet értelmében), "3 napon belül azonnali csere". Szerencsére nem volt semmi gond, így nem kellett kipróbálnom, hogy kekeckedtek volna-e.

    *: persze itt még felmerülhet, hogy mi van, ha a hazaszállítás közben romlott el.
    Mindenesetre helyben kipróbálni, és átnézni az a biztos (csak hibátlant venni).:)
    (Ha meg később lesz rajta pl. 1-2 pixelhiba, arra már a gyártók által vállalt, ill. az
    általad említett valamiféle szabványokban definiált értékek irányadóak a garihoz.)

    https://hardverapro.hu/apro/ibike_mono_adventure_3000w_sok_extraval_elado/friss.html

Aktív témák