Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    sziasztok ismét! remélem tudtok segíteni a gondomban... vettem egy Samu LE32A330J1 tv-t. nagyon meg vagyok vele elégedve minden szempontból, sztem remek a képe, színe, ~100e-ért meg főleg jó választás... eddig a 6600GT kártyámra kötöttem rá DVI>HDMI kábellel, és tűéles képe volt, az 1 pixel valóban 1 pixel volt 1360x768-as felbontásnál. aztán jött az első meglepetés, amikor ideiglenesen bedugtuk a rendszerbe egy ismerős HD3650-ét: a sárga DVI csatin van HDMI audio, és undorító mosott a kép :Y - ez tuti nem hiba, extra fícsörnek szánják, de sztem ocsmány :((( . átdugtuk a fehér DVI-re, eltűnt a hangeszköz, de vele együtt tűéles lett a kép, mint a 6600GT bármely csatlakozóján... most jött hozzám kölcsönbe egy 9500GT, mindkét csatija egyforma fehér, viszont ez ugyanazt az ocsmány mosást műveli mindkettőn, mint a 3650 csak a sárgán... :Y mi a franc ez? sehol nem találok ilyen opciót a driverekben, meg lehet tőle szabadulni? ha ilyen mosott fost akarok akkor majd teszkó gazdaságos VGA kábellel kötöm be a TV-t, de DVI>HDMI-n legyen már tűéles pixeles a képem, azért kerestem pont ezt a típust mert ez tudja legolcsóbban az 1:1 PM-et :W vagy mostantól felejtsem el egy életre az nVidia-t, és reménykedjek benne, hogy az ATi kártyákon az idők végezetéig az egyik most, a másik jó? :F

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Aktív témák