Aktív témák

  • satyi1

    csendes tag

    Nos, másfél hónap huzavona és több tucat bolt, ki tudja hány modell és hány óra sasolás után megszültem a dolgot. A méret 46 lett, viszont a Samu-t hiába állítgattuk, családon belül nem egyeztünk meg :) , igaz a nappalink körbe van ablakozva, így a tükröződés is nyomott a latban. Végül lehet, hogy az én szemem rossz, de a Sharp XL1-est és 2-est egymás mellé állítva csont ua. beállítás mellett nekem jobban tetszett az 1-es. Főleg úgy, hogy 400k volt az ára. Ennél olcsóbban 46-ost nem láttam, a Samut kiejtettem, így ennél maradtam. Hazavittem és nagyon baba. Lehet, hogy nem annyira új, mint a többi, amit néztem még, de teljesen megfelel.

    Nézegettem a topic-ot a pc összekötésről, de már teljesen összekeveredtem. Adott a gépemben egy Nvidia 7300GT kártya két DVI kimenettel. Jól gondolom, hogy vennem kellene egy DVI-HDMI kábelt, (van ilyenből 10 m?) majd az Nvidia beállításainál clone mód? Nem igazán értem, hogy hogyan kell átneveznem a tv HDMI bemenetét? (vagy csak félreértettem valamit?). Tudtok olyan helyet ajánlani, ahol jó áron lehet 10 m-es kábelhez hozzájutni?

Aktív témák